آکوستیک برتر

تماس با ما :
تهران - نواب صفوی ، چهارراه رضایی ، کوچه میهن دوست    
92 28 14 55 - 021
شهریار - خیابان ولیعصر ، چهارراه مخابرات ، کوچه رودکی    
07 61 28 65 - 021
کارشناس امور و مشاور :
محمدی 54 64 404 - 0912
عواملي چون ديوارهاي سفالي تو خالي ، ديوارهاي پيش ساخته ، ديوارهاي ساخته شده با سازه و کناف ، سقف هاي کاذب با کناف و ... مهمترين عوامل نشت صدا از محيطي به محيط ديگر مي باشند . بهترين راهکار جهت داشتن محيطي آرام و عاري از صداهاي مزاحم ، اجراي سقف و ديوار با مصالحي است که استانداردهاي آکوستيک را دارا هستند . در بسياري از ساختمان ها اين مسئله بدليل گران بودن مصالح اوليه رعايت نمي شود و همين امر باعث احداث ساختمان هايي مي شود که حريم صوتي و شخصي براي شنونده و گوينده را از بين برده و موجبات نارضايتي از اين نشتي ها را فراهم مي آورد .
استفاده از ديوارهاي ايزوله ( ديوارهاي ساخته شده با سازه و متريال آکوستيک ) يکي از راهبردي ترين اقدامات جهت شکست صوت بين دو محيط تفکيک شده است . نوع ترتيب دکوراسيون + چيدمان وسايل + اجراي ديوارهاي جداکننده ضدصدا ، نقش بسزايي در کاهش نشتي صدا از محيطي به محيط ديگر را دارند . هرچه صداي توليد شده در يک محيط پژواک بيشتري داشته باشد ، نشتي بيشتري نيز از درب و ديوار و سقف خواهد داشت . در بسياري از مواقع ديوارهاي ايزوله همراه با درب ، مي توانند يک عامل ايجاد باکس جداکننده صدا ، بعد از درب هاي اصلي يک محيط باشند .
آکوستیک برتر بمنظور کاهش و دفع صداهای مزاحم پیرامون محل زندگي و محيط کاري ، با توجه به محاسبه میزان شدت صدای مزاحم که توسط دستگاه های دقیق اندازه گیری صدا صورت میگیرد و همچنین با توجه به مقاومت اسکلت اصلی محل مورد نظر در برابر صدا و بضاعت فضای قابل ایزولاسیون ، خدمات گسترده ای ارائه می کند . ايزولاسيون ( عايقکاري صوتي ) ديوارهاي مشترک ، اجراي ديوارهاي صوتي جداکننده ، کاور تمام ديوارها و سقف اتاق هاي تمرين موزيک با عايق هاي متناسب و ... بخشي از خدمات اين مجموعه مي باشد .
استوديو صدا
درب لمسه
درب ضدصوت
عایق صدا
آکوستيک
عايقکاري صوتي - آکوستيک و صداگيري - ایزولاسیون صدا -