آکوستیک برتر


تماس با ما :
تهران - نواب صفوی ، چهارراه رضایی ، کوچه میهن دوست    
92 28 14 55 - 021
شهریار - خیابان ولیعصر ، چهارراه مخابرات ، کوچه رودکی    
07 61 28 65 - 021
کارشناس امور و مشاور :
محمدی 54 64 404 - 0912
Egg-Box-Foam
Rock-Wool
Wedge-Foam
XPS-Foam
Bass-Trap
Rebond-Foam
Pyramid-Foam
Polyethylene-Foam
Flexi-Panel-A-50
Sponge-Foam
Polyurethane-Spray-Foam
اسپری فوم یک عایق پوشش دهنده است که محتوی پلی یورتان مایع می باشد .
این فوم پس از تزریق ، با گذشت چند ساعت کاملا سفت شده و بعنوان یک عایق جهت زیرسازی و پوشش استفاده می شود . فوم مایع اسپری شونده براي پوشش داخلي درب های ضدصدا ، تزريق داخل چهارچوب فلزي ، ساخت محصولات دست ساز ایزوله پرتابل ، پوشش درزهاي بين ديوار و چهارچوب هاي چوبي و ... کاربرد فراوان دارد .
اسپری فوم پلی یورتان
Polyurethane Spray
فوم اسفنجی شکل ساده ای از فوم سلول باز پلی یورتانی است که جهت کاهش صدا در فضاهای کوچک مناسب می باشد . این فوم علاوه بر اینکه به تنهایی تا حدی قابلیت کاهش صدای مزاحم را دارد ، در کنار فوم پلی اتیلن و فوم ریباند کارایی بیشتری در آکوستیک کردن محیط خواهد داشت . همچنین از این عایق بخاطر یکدست بودن آن ، برای ساخت عایق های دست ساز نیز استفاده می شود . این عایق جاذب خوبی برای فرکانس های بالا و متوسط است .
فوم اسفنجی ساده
Sponge Foam
ترکیب علمی از مواد پلی یورتان ، ساختار هندسی ، سطح جذب بالای صوت و وجود شیارهای دایره ای شکل در عمق این پنل ، همگی باعث شده که فلکسی پنل یک جاذب عالی برای پژواک صدا در هر فضا با هر اندازه ای باشد . در اتاق های ضبط و رکورد صدا این پنل ها نقش سازنده ای برای آکوستیک محیط دارند . فلکسی پنل آ50 بهترین عملکرد در تصحیح فرکانس های متوسط و بالا را دارد . وجود اين عايق روي ديوار روبروي مانيتورينگ ، کاربرديست .
فلکسی پنل 50-آ
Flexi Panel A-50
فوم پلی اتیلن از دسته فوم های سلول بسته است که بعنوان یک عایق برودتی - حرارتی ، نقش کاهنده صدا را نیز دارد .این فوم بعنوان یک عایق ایزوله برای جلوگیری از عبور صدا به روی دیوار ها و سقف مورد استفاده قرار می گیرد . بهترین ضخامت برای این فوم ها در مصارف صداگیری بین mm20 تا mm40 می باشد و استفاده از این فوم ها در کنار فوم های پلی یورتان ، فوم ریباند و پشم سنگ ( راک وول ) کارایی ایزولاسیون را بالا می برد .
فوم پلی اتیلن
Polyethylene Foam
فوم ریباند محصولی از تکه های فوم پلی یورتان نرم است . تکه های خرد شده پلی یورتان نرم بصورت فشرده در کنار هم با چسب مخصوص ، یک جاذب قدرتمند برای کاهش صدا را بوجود آورده است .
این عایق که در واقع یک کاهنده صدا است ، بيشترين کاربردش در عايقکاري صوتي بعنوان عایق زیرساختی در فضاهای مورد نیاز جهت جلوگيري از عبور صدا از محيطي به محيط ديگر است .
فوم ریباند
Rebond Foam
فوم های هرمی با توجه به شکل هندسی چهارطرفه خود اهمیت بسیاری در از بین بردن صدای مزاحم دارند . بهترین محل نصب برای این فوم ها روی دیوارها و بخصوص سقف می باشد . این فوم یک عایق بسیار مناسب برای جذب فرکانس هایی با پهنای باند متوسط و بالا می باشد . بکارگيري اين فوم در کنار بیس گیرهای گوشه و یا بیس گیرهای مرد/زن ، شرايط را براي رسيدن به یک فضای استاندارد آکوستیکی و عاری از صدای اضافه فراهم مي کند .
فوم هرمی
Pyramid Foam
فرکانسهای پایین تمایل زیادی برای استقرار در گوشه های اتاق را دارند . برای جذب این فرکانس ها فوم های با ضریب جذب صدای قوی نیاز است که به این فوم ها بیس گیر می گویند . بیس گیر در واقع فرکانس های پایین در گوشه های اتاق را تحت کنترل در آورده و از مزاحمت آنها که باعث ایجاد نویز در گوش انسان می شوند جلوگیری می کند . بهترین گزینه برای دفع  صداهای مزاحم مستقر در گوشه ها هنگام ضبط صدا و یا میکس کردن صدا استفاده از بیس گیرها است .
بیس گیر گوشه
Bass Trap
فوم ایکس پی اس محصول اکسترود شده قوی از فوم پلی استایرن ( یونولیت ) می باشد که به عنوان یک عایق ایزوله برای جلوگیری از عبور صدا از محیطی به محیط دیگر بر روی دیوارها و سقف قابل استفاده است . ایکس پی اس یک عایق حرارتی - برودتی قدرتمند است که بعنوان یک عایق صوتی زیر کار نیز مورد استفاده قرار می گیرد . سبک بودن اين عايق وجه تمايز آن نسبت به ديگر محصولات ايزولاسيون صوتي است .
فوم ایکس پی اس
XPS Foam
گوه ها بهترین جاذب صدا در فضاهای کوچک و متوسط هستند و از پژواک صدا بطور محسوسی جلوگیری می کنند . هرچه ضخامت گوه بیشتر باشد عایق بهتری برای جذب بیشتر فرکانسهای ناخواسته و امواج ایستاده خواهد بود . فوم های گوه با شکل زیگزاگ خود که در واقع متشکل از یک دره و یک قله نوک تیز است ، جذب کارآمدی در طیف های وسیع صدا دارند شکل هندسی این عایق ها این امکان را بوجود می آورد که عایق گوه جاذب فرکانس های پایین و متوسط باشد . .
فوم وج
Wedge Foam
پشم سنگ ( سرباره ) دارای ضریب انتقال حرارتی بسیارکم بوده و قدرت عایقی آن 33 برابر دیوار بتونی و 22 برابر دیوار آجری است . تشکیلات این الیاف عبارتند از : بازالت ، سنگ های آتشفشانی و چسب رزین .  تکنولوژی ساخت پشم سنگ با چگالی فیبر بالا و محتوای شات پایین ، برای عملکرد عالی محصول در برابر درجه حرارت بالا و مقاومت آن در برابر آتش است . پشم سنگ در بین انواع عایق‌های موجود بی ضررترین عایق بوده و با محیط زیست کاملاً سازگاری دارد .
پشم سنگ
Rock Wool
از دسته فوم های اسفنجی هستند که برای کنترل طنین در استودیو و اتاق تمرین موسیقی بکار گرفته می شوند . ظاهر جعبه تخم مرغی این فومها باعث شده که یک عایق مناسب جهت کنترل صدا باشند . در تمامی استودیوهای ضبط موسیقی و اتاق های تمرین موزیک ، وجود فوم های شانه تخم مرغی بهترین راهکار جهت جلوگیری از بازگشت صدا و شکست طنین صوت است اين فوم ها قادر به جذب طیف زیادی از صداهایی با فرکانس بالا هستند . .
فوم شانه تخم مرغی
Egg Box Foam
آکوستیک برتر طی سال های متمادی در زمینه ساخت و فروش محصولات آکوستیکی دکوراتيو جهت آکوستيک منازل فعالیت دارد . اين محصولات با قرار گرفتن در فضاهاي مناسب منازل و محيط کار ، علاوه بر کاهش ميزان بازگشت صدا در محيط ، تا حدودي از نشتي صدا به محيط ديگر نيز جلوگيري مي کنند . فروش انواع عايق صدا از جمله : فوم پلي اتيلن ، ابر شانه تخم مرغي ، فوم ريباند ، پشم سنگ ، اسپري فوم پلي يورتان ، ابر هرمي ، فوم ايکس پي اس ، فلکسي پنل ، ديفيوزر صوتي ، بيي گير استوانه و ... از ديگر فعاليت هاي اصلي اين مجموعه است .
استوديو صدا
درب لمسه
درب ضدصوت
عایق صدا
آکوستيک
عایق صوتي - فوم - ابر آکوستيک - ديفيوزر صوتي